Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

MENU

Zamknij
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
W ZST-Z przygotowania do wielkiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rozpoczęły się już w piątek wielkim gotowaniem. To nasi niezastąpieni kucharze Dawid i Natalia po raz kolejny udowodnili jak przeogromne mają serca. Mimo ferii przyszli ugotować pyszny żur i wyśmienity bigos dla całego piekarskiego sztabu.
Ale to nie koniec naszego udziału w tej szczytnej akcji. Nasze uczennice: Anna Nowak, Patrycja Mazur, Anna Miszkowicz – Adamowicz, Klaudia Dzik oraz Wiktoria Mielcarek z uśmiechem na ustach służyły swoimi umiejętnościami fryzjerskimi oraz wykonywały piękne makijaże na buziach uśmiechniętych dzieci.
 Jessica Pyka, która wykonała utwór  Sanah „Szary Świat” i „Ale to już było” Maryli Rodowicz, umiliła wieczór wszystkim obecnym.
 Dziękujemy za to,  że zawsze możemy na Was liczyć. Oby więcej takich dobrych dusz a świat będzie piękniejszy.
Dziękujemy również organizatorom finału Akademickiemu Zespołowi Szkół na czele z panią dyrektor Justyną Pietruchą za zaproszenie.
Gramy razem do końca świata i o jeden dzień dłużej!
Back Top
Przejdź do treści