Pedagog, pedagog specjalny, psycholog

MENU

Zamknij
Pedagog – Pani Zofia Kozera
Witaj!

Nazywam się Zofia Kozera i jestem pedagogiem szkolnym. Jeśli chcesz porozmawiać, potrzebujesz pomocy, wsparcia, rady – przyjdź do mojego gabinetu (II piętro s.214).

Zapraszam również każdego, kto:

czuje, że nikt go nie rozumie, jest samotny, nie potrafi porozumieć się z kolegami, rodzicami, nauczycielem, ma problemy rodzinne, znajduje się w trudnej sytuacji materialnej, chce podzielić się swoją radością, sukcesem, chciałby pomóc innym, ale nie wie, w jaki sposób, ma ciekawe pomysły i chce o nich porozmawiać, chce popracować nad poznaniem siebie.

Czekam na Ciebie codziennie w godzinach, które widzisz poniżej, możesz także pisać na adres  e-mail: zofia.kozera@zstz.edu.pl

lub zadzwonić pod numer: 512-898-641

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
7.00 – 14.00 7.00 – 13.00 7.00 – 17.00 7.00 – 15.00 7.00-12.50

 

Pedagog specjalny – Pani Dorota Markusik 

Nazywam się Dorota Markusik i jestem pedagogiem specjalnym.

Każdy, kto zgłosi się do mnie  – niezależnie od tego, z czym przyjdzie – nie pozostanie bez pomocy. Nie mogę zagwarantować, że każdą sprawę uda mi się załatwić, ale możesz być pewien, że dołożę wszelkich starań, by tak było.

Pedagog specjalny nie działa sam – współpracuję z nauczycielami, dyrekcją szkoły, rodzicami oraz innymi instytucjami: opieką społeczną, poradnią psychologiczno-pedagogiczną czy policją.
Pamiętaj:
– wysłucham Cię życzliwie i z uwagą;
-zapewnię Ci pełną anonimowość i dyskrecję;
-pomogę Ci znaleźć wyjście z trudnej sytuacji.

 

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
11.45 – 15.45 11.45 – 15.45 11.45 – 14.45

Psycholog  – Pan Artur Bubalik

Psycholog szkolny udziela uczniom pomocy psychologiczno-pedagogicznej. Podczas zajęć przeprowadza z uczniami rozmowy na temat profilaktyki uzależnień, szczególnie tych, które ich dotyczą. Młodzież oraz rodzice mogą zaczerpnąć porady w kwestiach zdrowia psychicznego, problemów w nauce, drogi rozwoju zawodowego. Psycholog szkolny ściśle współpracuje z dyrekcją szkoły, pedagogiem, wychowawcami poszczególnych oddziałów klasowych oraz nauczycielami i rodzicami uczniów. 

Przyjmuje wg poniższego harmonogramu w sali nr 3.

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
09.45 – 15.30 07.00-12.15

 

Back Top
Skip to content