Uroczystość zakończenia roku szkolnego

MENU

Zamknij
Uroczystość zakończenia roku szkolnego

19 czerwca 2019 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019. Dyrektor szkoły – Pan Adam Szczepańczyk – wręczył podczas akademii uczniom świadectwa z wyróżnieniem, dyplomy oraz nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce, osiągnięcia w konkursach  oraz za działalność w różnych sferach życia szkolnego.  Natomiast  Pani Katarzyna Brodowska wręczyła dyplom najzdolniejszemu uczniowi w tym roku szkolnym. Został nim nasz absolwent Mateusz Arndt. W dalszej części spotkania młodzież podziękowała nauczycielom i pracownikom administracyjnym szkoły za trud włożony w ich wychowanie. Na koniec spotkania Dyrektor szkoły życzył wszystkim obecnym udanych i bezpiecznych wakacji.  Następnie uczniowie udali się na spotkania ze swoimi wychowawcami.

Wszystkim absolwentom życzymy dużo szczęścia w dorosłym życiu.

 

 

 

 

Back Top